Dziennik Zachodni pisze o naszym klubie motocyklowym

O nas

W 1974 roku powstał pierwszy oddział Unknown Biker’s MC. Był nim Brooklyński Mother Chapter na Williamsburgu. Pierwsi członkowie mieli wtedy zaledwie po kilkanaście lat. Pomimo młodego wieku, swoim zachowaniem i kulturą szybko zdobyli poważanie i szacunek nie tylko innych klubów, ale także okolicznych mieszkańców.

W latach dziewięćdziesiątych UBMC Mother Chapter został wyróżniony przez jedną z nowojorskich gazet za pomoc w likwidacji sprzedaży narkotyków na rogach ulic w okolicy siedziby klubu na Williamsburgu. Klub wtedy składał się z Amerykanów pochodzenia hiszpańskiego, włoskiego oraz irlandzkiego. W 1999 roku dołączyli do klubu pierwsi Polacy.

Od 2012 roku jesteśmy obecni w Polsce, gdzie kontynuujemy wieloletnią tradycję klubu amerykańskiego szerząc kulturę motocyklową wśród polskiego społeczeństwa. Udzielamy się w akcjach dobroczynnych oraz sami organizujemy akcje charytatywne. Do naszego klubu nie można się po prostu zapisać, trzeba być zaproszonym. Dyscyplina, braterstwo, szacunek do innych, oddanie dla klubu, wierność zasadom klubu MC to główne cechy, którymi się kierujemy. Łączy nas pasja jazdy motocyklem i wspólne odwiedzanie ciekawych miejsc. Prócz Stanów Zjednoczonych i Polski, nasz klub obecny jest także w Puerto Rico i w Islandii.